פינוקים בספא

Article_02

5 פינוקים חלומיים מהם תוכלו ליהנות בספא קיסר

בילוי בספא הוא אומנם פינוק בפני עצמו, אך כאשר נוספים לכך פרטים קטנים מפנקים, הרי שהחוויה הופכת נפלאה ומיוחדת עוד יותר. לפניכם רשימה של כל התענוגות הקטנות שמחכות לכם בספא קיסר, ושיגרמו לכם לא לרצות לחזור לחיי היומיום (ראו הוזהרתם!).

1. אין כמו לפתוח את המקרר, להוציא את הנשנוש האהוב עלינו, להכניס לפה ולערב את החך בטעם מתוק. בספא קיסר תוכלו ליהנות מעמדת כיבוד, בה תוכלו ללגום חליטות צמחים או תה ולנשנש עוגיות בריאות כאוות נפשכם, באופן חופשי וללא תשלום נוסף.

2. כדי שתהיה לכם מירב הפרטיות ועל מנת שלא תצטרכו לדאוג לחפציכם, יינתן לכם לוקר אישי עם גישה חופשית, בו תוכלו לאחסן את כל הדרוש במהלך השהות בספא.

3. אין שום סיבה שתביאו אתכם מגבת מהבית. בספא קיסר תקבלו חלוק רחצה ממשי וקטיפה, שיעטוף אתכם ברכות ובאהבה לאורך כל השהייה שלכם. ואם זה לא הספיק, יינתנו לכם גם כפכפים ומגבת רחצה, שיספקו לכם נוחות בעת ההתניידות בין חדרי הטיפולים ומתקני הספא השונים.

4. אם אתם מתכוונים להגיע לערב זוגי בספא, תוצע לכל אחד מכם כוס קאווה או למברוסקו כדי שתוכלו להרוות את הגרון עם דרינק טוב ולחוש את האדרנלין מתחיל לזרום בדם תוך כדי שאתם צוללים אל עולם אחר, רגוע ושלו יותר ולהיפתח ולהתמסר האחד לשני.

5. ספא קיסר מציע מעטפת אירוח איכותי בסטנדרט גבוה, שייתן לכם הרגשה של בית מצד אחד ויגרום לכם לחוש כמו מלכים בארמון פאר מצד שני. אנחנו מעמידים לרשותכם את כל השירותים שינעימו את זמנכם, ייתנו מענה לכל צורך שמתעורר בכל רגע נתון ויגרמו לכם להתמכר לחוויה יוצאת מגדר הרגיל.
כנסו לסיור וירטואלי תלת מימדי ברחבי ספא קיסר