עיסויים בספא

עיסויים בספא קיסר: כך תבחרי את העיסוי המתאים לך
החלטת לפנק את עצמך ביום כיף בספא קיסר? החלטה נפלאה. כעת, כל מה שעלייך לעשות הוא לבחור מתוך רשימת טיפולי הספא שלנו את העיסוי המושלם לך. אנחנו יודעים. את בטח מבולבלת.
ספא קיסר מציע רשימת עיסויים ארוכה, ואת קצת הולכת לאיבוד בתוך כל האפשרויות, נכון? אז במיוחד בשבילך כתבנו מדריך קצר שיעזור לקבל החלטה על העיסוי המתאים לך ביותר.

קראי את ההסבר העל כל עיסוי
כנסי לרשימת טיפולי הספא שלנו וקראי את התיאור המופיע מתחת לכל עיסוי. התיאור כולל הסבר קצר על סוג העיסוי, לרבות התייחסות לאזורים בגוף שבהם הוא מתמקד, לטכניקות עליהן מבוסס ולעיתים גם לקהל היעד שעבורו העיסוי מתאים. התיאור יסייע לך לקבל כיוון לגבי מסז' בספא שהולם את הצרכים שלך.
קחי בחשבון את העלויות השונות של העיסויים
שימי לב שלכל עיסוי בספא עלות שונה. מאחר שאין עיסוי אחד דומה למשנהו, גם המחירים של העיסויים משתנים. דרך טובה להחליט איזה עיסוי מתאים לך היא פשוט לבדוק אם המחיר שלו מתיישב עם יכולות התקציב שלך.
החליטי על אורך המסז' האידיאלי עבורך

העיסויים בספא קיסר נבדלים זה מזה גם באורך שלהם, והם נעים בין 45 דקות ל-90 דקות בממוצע.
בחרי עיסוי שאורכו הוא האידיאלי עבורך. שימי לב שישנם עיסויים שאת תוכלי להחליט מהו משך הזמן הרצוי לך עבורם מבין כמה אופציות. עיסוי שוודי, למשל, יכול להימשך 45 דקות, 60 דקות או 75 דקות לבחירתך.
התייעצי איתנו! בטל.04-6266669

עדיין מבולבלת? אל תהססי להרים אלינו טלפון, להתייעץ ולשאול שאלות. טיפול ספא אמור להעניק לך שקט נפשי ואף לתרום לגופך הפיזי, וכדי שתפיקי ממנו את המירב, חשוב שתבחרי את מה שהכי הכי מתאים ונכון לך.