ספא

ספא קיסר – יום כיף בספא

יש מקומות שגורמים לך מיד כשאתם נכנסים אליהם לשכוח מהשגרה, להתנתק, להרגיש שבאתם להשקיע בעצמכם. יום כיף בספא קיסר מספק לכם את זמן ההתנתקות הטוב ביותר. בלי טלפונים מצלצלים, בלי פקקים ומכוניות, בלי רעש מיותר – רק אתם והפינוק הבא.
בספא קיסר שנמצא בקיסריה היפה, מול נוף הים ועתיקות קיסריה הסמוכות, מחכות לכם חבילות פינוק יומיות שמתאימות לבני זוג ביום כיף רומנטי. חבילות הפינוק מגוונות, החבילות מציעות מפגש עם מעסה מקצועי ועיסוי מפנק במשך 45 דקות עד שעה, בהתאם לחבילה שבחרתם. בנוסף תוכלו להנות מפינוקי אקסטרה נוספים כמו ארוחת בוקר, 15 דקות של טיפול נוסף לבחירה, שהייה בג'קוזי ועוד.

למה כדאי לבחור יום כיף בספא קיסר?
העיצוב הנעים והמזמין, הטיפולים המקצועיים שמבוצעים רק על ידי מטפלים מוסמכים, היחס האישי וההקפדה על כל פרט ופרט, כל אלו הופכים את הבחירה בספא קיסר לטבעית. הספא נמצא על הדרך בין אזור הצפון לאזור המרכז, באחת הפינות היפות בארץ.
הוא מציע את הטיפולים היוקרתיים והמוקפדים ביותר, כאשר כל עיסוי וכל טיפול יופי מבוצעים אך ורק על ידי מטפלים מוסמכים שעברו הכשרה בתחום ויש להם תעודות. בנוסף, כל הפינוקים הקטנים שעוטפים את חבילות הספא הופכים כל יום פינוק בספא למיוחד ומרגש.

לכל אירוע, לכל הזדמנות – יום כיף בספא
יום כיף בספא יכול להיות ההזדמנות לחגוג אירוע מרגש. מהצעת הנישואין ועד ליום הנישואין העשירי, העשרים או השלושים, ממסיבת רווקות ועד לבוקר חתונה מפנק, מולנטיינס דיי ועד ליום ההולדת שלו או שלה.
זהו הזמן להירגע, לנשום עמוק ולהיכנס לכמה שעות לעולם אחר שבו אתם מתפנקים, נרגעים ויוצאים חדשים ורעננים אל השגרה של מחר.
אנחנו מזמינים אתכם להכיר את חבילות הפינוק שלנו ולבחור לכם אחת לכבוד כל אירוע חגיגי או סתם כשמתחשק להתפנק!

בכל חודש חבילת ספא בהטבה מיוחדת >