ספא מומלץ

הפינוקים הקטנים שיהפכו את הבילוי באחוזת ספא קיסר לחוויה חלומית

יום כייף בספא הוא בילוי מפנק לכשעצמו, אך הוא יכול להפוך מפנק עוד יותר כשבוחרים ספא מקצועי, אלגנטי, שיש בו סטייל, שהוא מקצועי באמת ושמציע את כל הפריטים הנלווים והפינוקים הקטנים שעושים את ההבדל בין יום פינוק "סביר" לבין יום פינוק שהוא חוויה בלתי נשכחת לכל החושים.
לפניכם כל הפינוקים שיש לנו באחוזת ספא קיסר במיוחד בשבילכם.

מגוון חבילות פינוק שונות זו מזו
יש לנו מספר חבילות פינוק לזוגות, השונות זו מזו במרכיבים שלהן, והמציעות כל אחת מהן סוגים שונים של פינוקים. אנחנו מאמינים שהמבחר הזה, העומד לרשותכם, יאפשר לכם להפיק יותר מיום הכייף שלכם ולנצל אותו בצורה הטובה ביותר, על-ידי בחירת החבילה שתקלע לצרכים שלכם באופן האולטימטיבי.

כיבוד חופשי
אחרי עיסוי טוב, טבילה בג'קוזי ושהייה בסאונה, אתם תתחילו להרגיש שנפתח לכם התיאבון.
כדי שלא תעבירו את היום על בטן ריקה ועל מנת שתוכלו להכניס משהו לפה ולהמתיק את החך, תעמוד לרשותכם עמדת כיבוד עם חליטות צמחים, תה ועוגיות לשימוש חופשי.

ספאקפה
אם הנשנושים שלנו לא ישביעו את הרעב והבטן תמשיך לקרקר, תמיד תוכלו לפקוד את בית הקפה המקסים שלנו "ספאקפה". הארוחות מפנקות, בריאות ומזינות והאווירה פסטורלית ומרגיעה. חלק מחבילות הפינוק שלנו כוללות ארוחה בבית הקפה ואנחנו ממליצים לכם בחום לא לפספס ישיבה בספאקפה במהלך הביקור שלכם באחוזת ספא קיסר.

צוות מטפלים מסור ואוהב
החלק המרכזי ביותר של יום כיף בספא הוא הטיפול. יהא הטיפול בו בחרתם ככל שיהיה, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יהיה מותאם למצבכם הנפשי והפיזי ושהוא ייעשה באהבה ובמסירות. בספא קיסר עובד צוות מטפלים מנוסה, בעל רגישות שיהיה מוכוון אליכם במהלך כל הטיפול ויבטיח, כי תצאו במצב טוב יותר מאשר זה בו נכנסתם.