ספא יוקרתי

Article_04

כך תבחרו ספא יוקרתי: 3 עצות חשובות

מחפשים ספא יוקרתי לבלות בו יחד או לבד, כזה שבו תוכלו לקבל עיסוי איכותי וליהנות מאווירה אלגנטית ומאירוח כיד המלך? ענף הספא בישראל נמצא בעשור האחרון בשיא פריחתו, והוא מציע מגוון עצום של אתרי ספא. אם אינכם בטוחים כיצד לבחור מההיצע הזה את הספא המתאים לכם ביותר, הרי לכם מספר עצות פרקטיות וקלות ליישום.

רחוק מהעיר וקרוב לטבע
ספא אלגנטי הוא קודם כל אתר ספא הממוקם הרחק מהמטרופולין העירוני, רחוק מהרעש והכבישים הסואנים וקרוב לטבע, צמחייה וירוק- תפאורה שתעצים את היכולת שלכם להירגע ולהשתחרר. חפשו, אם כן, ספא שנמצא בפרברים והמוקף בעצים, שיאפשרו לכם לנשום אוויר צח ונקי, לעצום עיניים, ולחוש שאתם על אי בודד וקסום.

התייחסות לפרטים הקטנים
אחד המרכיבים החשובים ביותר העושים את ההבדל בין ספא שגרתי וסטנדרטי לספא יוקרתי ומיוחד במינו הוא הפרטים הקטנים. בין אם מדובר בעמדת נשנושים שתאפשר לכם להרוות את הצמא ולהשביע את הרעב, בחלוקים ומגבות שיעטפו אתכם לאורך כל השהות בספא, בעיצוב של חדרי הטיפול או באיכות הארוחה שתוגש לכם- נהוג לומר, שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים הללו, ולכן אתם צריכים לדעת, שהספא בו אתם מתכוונים להעביר את זמנכם מציע את כל הפרטים הנלווים, שיוצרים אווירה מושלמת.

היצע מגוון של מתקני ספא
הפסיליטיס והמתקנים שמציע הספא ישפיעו במידה רבה על הרושם שהוא יעורר בכם. ספא אלגנטי ויוקרתי אינו יכול להיות דל באמצעים. בדקו, אם כן, אלו מתקנים מעמיד הספא לרשות אורחיו, והיו בטוחים, שג'קוזי מפנק (עדיף חיצוני), בריכה מכל סוג שהוא וסאונה הם פסיליטיס ייעודיים שיהיו חלק בלתי נפרד מהבילוי שלכם בספא בו בחרתם להפקיד את הצרכים שלכם.