יום כיף בספא

יום כייף בספא קיסר- חוויה זוגית שלא מהעולם הזה

פיניתם סוף סוף זמן לבילוי זוגי של שניכם יחד. מצאתם סידור לילדים, קיבלתם החלטה מושכלת להתנתק מטרדות היומיום ואתם מחפשים מקום להעביר בו את הזמן, כזה שיאפשר לכם להירגע, לנשום אוויר טוב, ליהנות מהחברה האחד של השני, להתקרב זה לזה ולחזור הביתה עייפים, מרוצים ואוהבים. 
שמעו מה יש לנו לספר לכם על יום כיף באחוזת ספא קיסר, ובואו לגלות מדוע יום הכיף שלנו הוא הפתרון המושלם בשבילכם.

מיקום אידיאלי בלב אחוזה ירוקה ופורחת
בשונה ממתחמי ספא אחרים, הממוקמים בכרך הסואן, לא רחוק מההמולה של חיי היומיום, אחוזת ספא קיסר היא פינה קסומה השוכנת בלב חורשה יפייפיה, הטובלת בגן ירוק ופורח. האוויר הצח, הטבע שמקיף אתכם, השקט החיצוני והשלווה- כל אלה יספקו לכם תנאים מיטביים ותומכים לתהליך ההירגעות, השחרור והמתחים ופריקת העול שהצטבר במשך חיי היומיום.  
   
מגוון טיפולים ושימוש חופשי במתקני הספא 
אחוזת ספא קיסר מעמידה לרשותכם לא רק תפריט טיפולים עשיר ומגוון, מתוכו תוכלו לבחור את הטיפול המתאים לצרכים שלכם מבחינה פיזית ונפשית כאחד, אלא גם אגף מרחצאות מפנק להשלמת החוויה, ולהשלמת ההתחברות שלכם אל עצמיכם והאחד אל השני. ג'קוזי חיצוני מקורה ומחומם, בריכת מינרלים ומלחים חמה, חמאם טורקי וסאונה פינית יבשה- כל אלה יעמדו לרשותכם מתי שרק תרצו וכאוות נפשכם. 

מטפלים מקצועיים המוכוונים אך ורק לצרכים שלכם
המטפלים באחוזת ספא קיסר הם רבי ניסיון והם מכווננים לכך שתפיקו את המירב מהטיפול, שתירגעו כמה שיותר ושתוכלו ליהנות משלווה שכמותה אינכם רגילים לחוות בחיי היומיום. עם הרבה רגישות ובזכות מקצועיות רבה, המטפלים של אחוזת ספא קיסר יגרמו לכם להתמסר לטיפול, לעצמיכם והאחד לשני. 

אם אתם רוצים לנצל את יום הכיף הזוגי שלכם על הצד הטוב ביותר, אם חשוב לכם להיטען באנרגיה חיובית לשאר השבוע וליהנות מאינטימיות מיוחדת, שכה חסרה לכם בחייכם העמוסים- יום כיף באחוזת ספא קיסר ייתן מענה מושלם לצרכים שלכם ויאפשר לכם לחוות חוויה יוצאת מגדר הרגיל, שרק תרצו לחזור עליה שוב ושוב.

לקביעת טיפול מפנק עוד היום - 04-6266669