יום כייף

יום כייף בספא – כל היתרונות במקום אחד
בילוי בספא הפך בשנים האחרונות לאחת מצורות הבילוי הפופולאריות. אם פרגנתם לעצמיכם יום חופשי מהעבודה, ואם עדיין אין לכם תוכנית מגובשת ליום כייף שלכם, קבלו את כל הסיבות לפנק את עצמיכם עם יום כייף בספא, שיהיה תענוג לגוף ולנפש.

מקום רגוע ושלו עם טיפולים מפנקים ביותר
ספא הוא כמו אי של שפיות במציאות מטורפת. חיי היומיום שלנו כל כך מלאים ולחוצים, ודווקא כשלוקחים פסק זמן, רצוי כמה שפחות להיות ב-DOING ולהתמסר ל-BEING ופשוט להיות.
מעבר לעובדה, שספא בדרך כלל ממוקם מחוץ לכרך הסואן, באזור יותר שקט ורגוע, זהו מקדש תענוגות לנשמה שנועד לאפשר לכם לשחרר, להפיג מתח, להוריד את רמות הלחץ ולהתחבר פנימה.
זו הזדמנות פז שכדאי לנצל כדי לאזן את הגוף והנפש על רקע הסטרס שהם מצויים בו.
זה הזמן להזכיר, שלחץ לא עושה טוב לבריאות. ככל שאנחנו עמוסים יותר ולחוצים יותר, אנחנו נושמים פחות, וכאשר פחות חמצן נכנס אלינו לגוף נוצרות חסימות אנרגטיות, שמייצרות בהמשך כאבים פיזיים ורגשיים.
ספא שמכבד את עצמו מציע תפריט טיפולים מכובד, הכולל מגוון עיסויים העובדים על אזורים שונים בגוף ואשר מטרתם היא להשיב לגוף את המצב ההרמוני הטבעי שלו. היצע גדול של טיפולים יאפשר לכם לבחור את הטיפול שהכי יתאים לכם, שייטיב עם הגופנפש שלכם, ישחרר חסימות, ינקה את המערכות הפנימיות של הגוף ויסב לכם אושר.

מגוון חבילות מפנקות בספא קיסר
ספא קיסר ישמח לארח אתכם ביום הכייף שלכם ולהעניק לכם חוויה של היטהרות, התנקות והירגעות.
יום כייף לזוג, יום כייף לקבוצה או יום כייף זוגי עם חברה טובה- אנחנו מציעים מגוון רחב של חבילות בילוי לימי כיף ומבטיחים לכם שתצאו מספא קיסר מאוזנים יותר ושלווים יותר.