חמישה סוגי עיסויים שכדאי לכם להכיר

טיפול בכל ספא תמיד מעורר בנו התרגשות. אנחנו חושבים על תחושת ההתחדשות, הפינוק, היציאה מהשגרה והרעננות שמורגשת בסיום כל טיפול. עיסויים הם ללא כל ספק הטיפול הנפוץ ביותר בספא. היום אפשר להנות משפע של עיסויים מסוגים שונים שלכל אחד מהם קסם משלו.
אם אתם מתכננים יום פינוק בספא ועוד לא יודעים באיזה עיסוי לבחור, זו הכתבה עבורכם. הנה חמישה סוגי עיסויים שכדאי לכם להכיר.

עיסוי שבדי:
עיסוי קלאסי שקיים בכל ספא מומלץ כיום. העיסוי מתבצע עם שמן שקדים והוא עוזר בהרפיית השרירים, הירגעות, הפחתת לחצים ומתחים והמרצת מחזור הדם. אחרי העיסוי מרגישים רעננים ומשוחררים יותר.

עיסוי באבנים חמות:
טיפול ספא פופולרי במיוחד שמשלב בין עיסויים עדינים במגע ישיר של ידיים ובין מגע אבני הבזלת החמות. את האבנים מחממים במים ומניחים על הגוף, הן מסלקות אנרגיות שליליות ומכניסות תחושה של הירגעות והתחדשות. השילוב בין האבנים לעיסוי יוצרת זרימה טובה יותר של הדם.

עיסוי רקמות:
עיסוי עמוק ומורכב שמשחרר את השרירים וגורם לנו להתנתק מהמתחים והלחצים. במהלך העיסוי בספא המטפל מעסקה את הרקמות שעוטפות את השרירים ויוצר זרימת דם טובה יותר לאזורים אלו.

עיסוי אירוודה:
אחד העיסויים המומלצים ביותר במהלך יום פינוק בספא – זהו עיסוי עדין שמשלב בין ניסוך של שמן שומשום על הגוף ובין תנועות עיסוי עדינות. העיסוי מפיג את המתח והלחץ שנצבר בגוף, משחרר את השרירים ומגביר את זרימת הדם.

עיסוי תאילנדי:
אחד העיסויים הפופולריים ביותר בכל ספא מציע טיפול משמעותי בשרירים תפוסים, בכאבי גב ובנקודות בעייתיות בגוף. המטפל לוחץ ומשתמש בגופו כדי ליצור לחץ על הגוף, עד לכדי שחרור השרירים בנקודות הקריטיות בגוף.