חבילת ספא לפני החתונה – כך מגיעים לחופה רגועים

כל מי שאי פעם תכנן חתונה יודע עד כמה מלחיצים הימים האחרונים לפני האירוע הגדול. לצד ההתרגשות הגוברת מיום ליום גדלים גם המתחים והלחצים. יום פינוק בספא לפני החתונה מאפשר לזוג הצעיר להירגע, לנשום ולשחרר מתחים לפני האירוע הגדול. איך בוחרים חבילת ספא ולמה צריך לשים לב? אנחנו כאן עם כל התשובות.

איך בוחרים חבילת ספק מפנקת?
זוג לפני החופה צריך לבחור חבילת ספא שתאפשר לו להתנתק לכמה שעות מהמטלות ומההתעסקות באירוע ולהירגע. המתח, שיחות הטלפון, הארגונים הקטנים וההתרגשות הטבעית יוצרים תחושה מלחיצה. כדאי לבחור בחבילת ספא שמשלבת בין טיפולים מרגיעים ובין טיפוח, בין פינוק ובין כיף.
כך למשל חבילת ספא שכוללת עיסוי בן שעה, כיבוד חופשי, בילוי בסאונה, ג'קוזי פרטי או בריכת מינרלים מרגיעה, יין טוב וארוחת בוקר טעימה.

אילו עיסויים אפשר להזמין?
כחלק מחבילת הפינוק ניתן לבחור בעיסויים שונים. עיסויים מרגיעים כמו עיסוי שבדי או עיסוי אירוודי מתאימים לזוגות שרוצים להירגע עד הסוף, למתוח ולשחרר את השרירים, להרגיש התחדשות ופינוק ולצאת מהספא בתחושה רעננה יותר.
אם אתם מחפשים טיפולי ספא משחררים שמתאימים למי שסובל מכאבי גב ושרירים, תופעה מוכרת לקראת אירועים מלחיצים או אחרי תקופה עמוסה, כדאי לבחור בעיסוי חמאם טורקי או עיסוי תאילנדי.

מה חשוב לבדוק לפני שמגיעים?
חשוב לוודא שהטיפולים שבחרתם מתאימים למצבכם הבריאותי. אם מצבכם תקין לחלוטין אין צורך בבירור לפני, אך בכל מקרה של התלבטות חשוב לשאול את צוות הספא. בנוסף, כדאי לוודא שאתם בוחרים במתחם ספא איכותי, מזמין ומפנק שיכול להעניק לכם חוויה מיוחדת לפני החופה.

ספא קיסר מציע לכם יום פינוק מפנק עם טיפולים יוקרתיים, הפתעות ופינוקים מיוחדים – כל מה שצריך כדי להגיע לחופה עם הרגשה טובה, משוחררת ורעננה.