בילוי בספא לחברות וארגונים

בילוי בספא מתקשר בדרך כלל לזמן איכות זוגי, או בילוי עם בני משפחה וחברים. לעיתים קרובות מדובר בפינוק פרטי, שנעשה כדי למצוא כמה שעות לעצמנו. יום פינוק בספא יכול להיות גם מתנה נפלאה בחברות ובארגונים בהם רוצים להעניק לעובדים חוויה מיוחדת. מתחם ספא מציע שוברים לטיפול וחבילות ספא מיוחדות שיכולות להתאים כמתנת חג מפנקת או כהוקרה לעובד בכל זמן אחר.

חבילות ספא מפנקות לנשים ולגברים
בין אם מדובר במתנה לחג לנשות החברה או בעיסוי מפנק לגברים שבחבורה, תפריט הטיפולים הרחב של הספא מספק לכל אחד מענה. אפשר לבחור בין טיפולים בודדים כמו עיסויים, אבנים חמות, רפלקסולוגיה או שיאצו ובין חבילות ספא שמספקות בילוי לכמה שעות, בהתאם לתקציב ולשיקולי החברה.

היתרון של מתנה כמו בילוי בספא היא שהעובד נהנה מפעילות שבסופו של דבר יוצרת תחושה של חידוש, רעננות ושחרור. במהלך כל עיסוי העובד נהנה משחרור השרירים, מהגברת זרימת הדם בגוף, מתחושה נעימה של התחדשות ואנרגיה חיובית ומפינוק.
חבילות הספא משלבות לצד טיפולים כמו עיסויים גם שהייה בג'קוזי, בסאונה או בבריכה, מה שהופך את כל החוויה להרבה יותר מפנקת ומיוחדת.

יום כיף קבוצתי בספא – חוויה מפנקת שעוברים יחד
במתחם הספא אפשר להנות גם מפעילות קבוצתית, כלומר טיפולים לאורך היום של עובדי החברה או קבוצה מתוכם. זוהי פעילות מפנקת במיוחד שמתאימה כשמחפשים יום גיבוש, בונוס לעובדים או כל פעילות אחרת מחוץ למשרד.  מחירי הפעילות משתנים בהתאם למספר המשתתפים, לסוגי הטיפולים שנבחרו ולבניית סדר היום.
כדי להנות מחיבור לעובדים שלך, כדי להעניק להם מתנה שאומרת תודה על המאמץ וההשקעה וכדי להנות מפעילות שיש לה ערך בריאותי ואסתטי, כדאי לבחור ביום פינוק בספא. בספא קיסר תמצאו שפע של טיפולים וחבילות פינוק בספא המתאימים גם לחברות וארגונים.