אודות אחוזת ספא קיסר

בקיסריה, בלב אחוזה קסומה, המוקפת גן פורח וגובלת בחורשת אקליפטוסים, הרחק משאון העיר ועשן המכוניות ובמרחק הליכה מחוף הים, שוכן לו מקדש של פינוקים לגוף ולנפש. למקדש הזה קוראים אחוזת ספא קיסר - ספא יוקרתי, אינטימי, מקצועי ומפנק. בדיוק כפי שאהבו קיסרי רומי שוחרי התענוגות.

ספא קיסר מציע את תמהיל הבילוי השלם והמקיף ביותר תחת קורת אחוזה אחת. ספא ייחודי ומוביל בתחומו, כל העינוגים ליחיד, לזוג, לקבוצה, לאוהבים, לשותפים, לרוצים להתקרב, לרוצים לנוח, לרוצים לשמוח, לשמח ובעיקר למעוניינים להתחדש!!!

 עם הגעתכם עליכם להשיל מעצמכם את טרדות היומיום, להתעטף בחלוק מלטף ולהתמסר לרוגע, לשקט, למוסיקה השלווה המתנגנת ברקע, לאוויר המבושם באלפי ניחוחות של קטורת ושמנים, להתמסר לזרמים השוצפים בג'קוזי, לליטוף המים בבריכות, לאדים בסאונה היבשה ובחמאם.
להתמסר לידיהם הבוטחות של המטפלים המנוסים, להתמסר למגע, להתמסר לקולות הכמוסים של הגוף והנפש המבקשים רק דבר אחד: להירגע.

מלבד סאונה פינית, בריכות וג'קוזי, המבקרים בספא יוכלו להפקיר את גופם לאוויר החם בחמאם ולזכות בפילינג או בטיפול מיוחד להמרצת הדם באמצעות מחבט זרדים, ממש כפי שהעניקו העבדים לבני האצולה הרומיים.

לצד המרחצאות מציע הספא גם מגוון עשיר של טיפולים ועיסויים הנשענים על מסורות רבות שנים ממערב ומזרח וניתנים מידיהם של מטפלים מקצועיים ומנוסים, מעיסוי בזק של צוואר כתפיים וגב ועד עיסוי איורוודה, מאבנים חמות ועד פילינג ארומטי. להשלמת חווית ההתחדשות ניתן יהיה גם ליהנות מהיכל היופי המציע מגוון טיפולי פנים וטיפולים להשלמת היופי באמצעות תכשירי קוסמטיקה מהמובילים בעולם. כמו להיות בארץ רחוקה ומרגשת ויחד עם זאת במקום מוכר ואוהב, כמו במקום של פעם יחד עם מקום של המחר. חוויה משולבת, רב חושית, עוצמתית ורכה גם יחד, חופשית ואיכותית ללא פשרות. צוות ספא קיסר מאחל לכם שהייה מפנקת וקסומה... כנסו לסיור וירטואלי תלת מימדי ברחבי ספא קיסר